DijiFab Baskılı Ürün İade Bilgisi
Müşteri Hizmetleri 0535 220 40 16    


DijiFab Baskılı Ürün İade Bilgisi

Değerli müşterimiz,

www.dijifab.com ’dan Aldığınız ürünlerde bir sorun olduğu veya elinize ulaşan ürünün beklentinizi karşılamadığını düşündüğünüz durumlarda iade şartları ve süreciyle ilgili aşağıdaki bilgiler size yardımcı olacaktır. İade gönderimini gerçekleştirmeden önce bu bilgileri dikkatle okumanızı önemle rica ederiz.

İADE KOŞULLARI

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 


KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici ürün iade hakkını kullanamaz.